Letnú „prípravu“ sme si tradične zvykli spestrovať nejakým turnajom. Samozrejme, dialo sa tak v čase, keď sme boli viacerí slobodní, oveľa mladší a o dosť akčnejší ako sme teraz. Folklórom sa pre náš tím stal vždy kvalitne obsadený Stümpel cup v Nitre. Nebolo tomu inak ani v roku 2012. Turnaj mal dlhé roky cveng a bola si možnosť zahrať proti hokejistom, futbalistom, stretnúť kopu kamarátov, socializovať sa a zažiť kopu nevšedných zážitkov. Na turnaj sme do nášho dresu obliekali aj „kamošov“ zo spriaznaných tímov, skúšali sme rôzne posily.

Každý ročník sme sa zapisovali do dejín nášho tímu veľkou výpravou aj so sprievodom, vysokým tempom a bojovným výkonom. Žiaľ, nebolo to na ihrisku, ale mimo jeho priestorov. Vždy sme si mysleli, že výkon z toho predchádzajúceho ročníka sa už nedá zopakovať, paradoxne každý ďaľší ročník to prekonal 🙂

V krátkosti sa môžeme pozrieť na výsledky z tohto ročníka. Dva zápasy v základnej skupine sme prehrali (Áhoyte team – Devils 7:0, Devils – HTTB Tovarniky 2:6 ) a nepostúpili sme do vyraďovacích bojov. Jeden náš súper bol nakoniec víťazom turnaja (Stümpel team – Áhoyte team 2:4). Strelili sme na turnaji len dva góly.

Naše najlepšie výsledky z tohto ročníka turnaja sa odohrali v bufete, reštauračných a zábavných podnikoch a samozrejme aj na nitrianskom kúpalisku kde sme boli aj ubytovaní. Určite tam na nás spomínajú dodnes. Turnaj bol o zábave, pustil sa ventil po sezóne, zažila sa kopa srandy.

Na snímke je „prestávka“ medzi zápasmi v skupine, miesto vlajok sú vyvesené naše dresy a na hornej terase sa zabáva časť výpravy, zvyšok je niekde v bazéne. Samozrejme, pije sa striktne len nealko, preto boli výsledky v skupine aké boli 🙂 Ďaľšie fotky dokumentujú vtedajšiu súpisku na turnaji, plus nejaké voľnočasové aktivity medzi zápasmi.

Vždy sme Nitru ovládli a mali sme to tam radi.

 

Pridaj komentár