Viacerí sa pýtajú, čo je s Devilsom ?

Hrajú ? Vypadli ? Vyhrala ligu Empíria ? Čo sa deje vlastne v tej Engerau arene ?

Poďme sa teda vrátiť k play off.

Ak sme chceli s Demons uspieť, jediná šanca bola – zmobilizovať sa. V základnej časti sme sa stretli spolu dvakrát. Vždy išlo o dobré a kvalitné zápasy s férovým súperom, vždy sme však ich prehrali.

Prvý zápas v Novembri to bola strašná kefa. Prehra 5:13 a 7 klackov len v tretej tretine.

Mysleli sme, že bude lepšie, ale v druhom zápase sme to opäť nezvládli a to v pomere 6:13. Áno, aj tu sme v tretej časti dostali 7 kusov…

Preto treba povedať, že prvý a druhý zápas play off boli o čosi lepšie. Podstatné je, že sme mali aspoň jeden vyhrať, ale opäť sme to nedali. Prvé aj druhé štvrťfinále sme stratili v tretej tretine a vždy sme prehrali o dva góly.

Prvý zápas :

Demons – Devils 10:8 (4:1,2:4,4:3)
G: Andris 3, Križan 2, Pisar 2, Jašo, M. Kyselak, Oravec – Lokaj 3, Šubin 2, Lacko, Alfoldy, Bitto
A: Križan 2, Dano 2, Andris 2, Hulik 2, Pisar, M. Kyselak – Lokaj 2, Bitto 2, Jesensky 2, Alfoldy
V: 1:3
SS: 1:0

Druhý zápas :

Demons – Devils 8:6 (3:2,1:3,4:1)
G: Jašo 2, Kohout, M. Kyselak, Križan, Palkovič, Hulik, Košťal – Šubin 2, Alfoldy 2, Mokroš, Zahradny
A: Križan 3, Hulik 2, M. Kyselak, Krausz – Minarik, Beleš, Biely, Bitto, Vrablec
V: 0:2
SS: 2:0

Tretie štvrťfinále to bolo o inom. Súper nám ušiel už v prvej časti, postupne svoj náskok zvyšoval a vyhral jasným rozdielom. Len suché konštatovanie, že máme čo sme si zaslúžili. Neprišla mobilizácia, potrebná účasť. Náš osud je možno krutý, ale odzrkadlil realitu.

DEVILS – DEMONS 2:8 (0:3,1:2,1:3)
G: Alfoldy, Bitto – Andris 2, Krausz 2, Hojer, Hulik, Jašo, Oravec
A: Sloboda 2 – Andris, M. Kyselak, Hulik, Košťal, Krausz, Kohout
V: 2:2
KSS: 0:3

Tento zápas bol zároveň bodkou za sezónou 2019/20. Do vitríny si výsledok asi nedáme, pretože ide o jasné sklamanie. Mužstvo ktoré v minulej sezóne naháňalo strach padlo do role fackovacieho panáka a to doslova.

Čo bude ďalej je teraz ťažké povedať, scenárov je viac.