Ahojte, dlho sme o sebe nič nenapísali.

Skúsime.

Možno je to dobou Covidovou, ale v tejto dobe naozaj nikoho extra nezaujíma, čo je vlastne s Devilsom Petržalka. Hokejbal celkovo je tiež v pozadí spoločenského diania. Faktom je však to, že Devils Petržalka v roku 2020, po skončení sezóny v ZHbL 4+1 začal svoju ďaľšiu prestávku, možno aj svoj definitívny koniec. Napriek tomu, že budeme klinicky mŕtvi, nebudeme trúchliť. Ani vás nechceme zasypávať analýzami, prečo tomu tak je, ako je to možné. Berieme to ako fakt, všetko sa totiž deje pre niečo.

Tým, že tu po nás nejaká stopa zostala a máme naozaj na čo spomínať, budeme vám v nepravidelnom čase prinášať veci nielen z nášho bohatého archívu. Našim cieľom je spomínať na to najlepšie, kamarátov, ale aj súperov. Budeme s vami aspoň virtuálne.

Na záver sa patrí poďakovať všetkým hráčom, spoluhráčom, protihráčom, priaznivcom a podporovateľom. Užili sme si to, 27 rokov nie je málo času, či na dobré, alebo zlé spomienky 😊

Na záver naša posledná súpiska v sezóne 2019/20, ktorej vekový priemer dosiahol úctyhodných 38 rokov :

Roman Minárik, Juraj Filo, František Sebestyén, Richard Goldschmidt, Dušan Jesenský, Pavol Záhradný, Róbert Sloboda, Michal Vrablec, Juraj Biely, Ronald Kochan, Robert Beleš, Peter Kulka, Ladislav Kováč, Roman Lacko, Peter Seriš, Juraj Alföldy, Daniel Bittó, David Šubín, Kristián Lokaj, Matej Mokroš.

Ďakujeme za pozornosť, buďte zdraví !

 

Pridaj komentár