Karlova Ves Knights vs Devils Petržalka

Minulý týždeň nás čakala previerka s KVK, alebo aj Karlova Ves Knights. Náš súper skončil v minulej sezóne na krásnom druhom mieste a v aktuálnej sezóne sa tiež drží vo vrchných priečkach tabuľky. My sme opäť dopĺňali káder, aby nás prišlo na tento zápas až 9 kusov. Ostal priestor na vydýchanie a vedeli sme, že takto by sme súpera mohli potrápiť. Hneď po úvodnom buly sa ukázalo , že vo väčšom počte vieme a dokonca aj vládzeme ! Chalani z KVK museli byť prekvapení, pretože sme tvorili hru, pristupovali sme k nim, vyhrávali súboje a začali dávať aj góly. Po prvej časti sme viedli 2:0 a s našim výkonom panovala spokojnosť. V úvode druhej tretiny sme sa trošku vyfaulovali, nasledovali 3 naše oslabenia v rade, ktoré sme úspešne ubránili, dokonca sme stihli pridať gól na 3:0. KVK pridalo na výkone, ale my sme odolávali a v začiatku tretej časti sme strelili ďalšie dva góly. Šance súpera filtrovala naša pozorná obrana, keď už niečo prešlo, Miňo bol na svojom mieste. Pár minút pred koncom prišlo ešte ku kozmetickým úpravám skóre a tak sme nakoniec vyhrali v pomere 6:2. Náš sen o výhre na nulu v tejto lige snívame teda ďalej. Napriek tomu sme radi za tieto cenné body proti veľmi kvalitnému súperovi. Hral sa pekný a čistý hokejbal a nové tváre v našom drese opäť priniesli pohodu na našu striedačku. Pri neúčasti topkanoniera Roba Slobodu (ktorý mal lístky na La Traviatu do SND zakúpené už pol roka dopredu), aj Rona Kochana sme ukázali, že si vieme ešte ťuknúť a zahrať to s rozumom !
Tento týždeň nás čaká zápas proti TČNP, kto má chuť, radi ho uvidíme v Stredu o 20:30 v Engerau Arene !

KVK – Devils 2:6 (0:2,0:1,2:3)

Góly : Záhradný 2 , Kazmer 2, Seriš, Jesenský
Asistencie : Cvik 3, Vrablec, Gold

Devils : Minárik – Jesenský, Cvik, Gold, Biely – Záhradný, Vrablec, Kazmer, Lančarič, Seriš