Dnes sa prenesieme späť do roku 2004 a trošku mimo ihrisko. V Októbri sa konala pre náš tím významná udalosť, ženil sa gólman Feri. Táto milá udalosť sa odohrala 23.10.2004 v Cik-Cak centre na Fedinovej. Samozrejme svadba je veľká vec, ale viacerí sme tu videli aj ďalšiu príležitosť, ako sa spolu zabaviť a utužiť partiu.

Na takýto deň sa treba dobre pripraviť a pekne obliecť, je to skrátka bontón. To, že vedia kráčať s najnovšími trendami, na fotke dokazujú naši (vtedy ešte) mlaďasi Marek Móri a Milan Kerďo. Prvý z nich má oblečenú koženú bundu K-cero (pravá koža) a druhý požičané sako od kamoša. Bolo to predsalen druhýkrát v živote, čo sme po maturite potrebovali obleky a saká opäť. Nič to nemení na veci, že chalani sú slušne upravení a trendy. V tej dobe to takto letelo a bola to frajerina. Videokamera v tej dobe tiež nebola sranda, jej prítomnosť podčiarkuje bonitu tejto fotografie. Kvety sú na svadbe samozrejmosťou. Milanov biely Ford Escort (v pozadí) s ŠPZ BA-024EL bol v tom čase vlajkovou loďou vo flotile nášho tímu, kde prevládali Škodovky.

Ako správni športovci sme v tej dobe skoro všetci fajčili. Bolo to in a boli sme presvedčení, že nám to pomáha rýchlejšie behať. Paradoxne, dnes je to všetko opačne. Vačšina nefajčí a beháme pomalšie…

 

 

Pridaj komentár