15.10.2018 20:30 ZHBL Superliga 2018/2019 3 45'

Report

3.kolo

Empíria – Devils 6:13 (4:3,1:6,1:4)

Včerajšie kolo prinieslo derby zápas s Empíriou Petržalka. Devilsáci sa zišli len siedmi, pri pohľade na 13 hráčov súpera to bola celkom výzva. Vedeli sme, že to nebude zadarmo a ak chceme zobrať body, budeme musieť byť rozumní. Napriek tomu sme v prvej časti len doťahovali skóre, inkasovali sme viac a prehrali ju 3:4. Potom sa ale začali diať veci. V druhej tretine sme na súperovho gólmana spustili kanonádu, súpera sme dokonale zaskočili a tretinu sme vyhrali 6:1! Náš súper už našťastie ostal odovzdaný a nenadýchol sa k väčšiemu náporu. Zápas sa dohral v tomto duchu, pridali sme ďalšie góly a konečné skóre nás teší, pretože máme tri body. Dnes treba vyzdvihnúť skúsenosti, rozum, dobrú hru v oslabení, našich 7 statočných a gólmana Miňa, ktorý zatiahol roletu po nevydarenej prvej tretine !