Podrobnosti

Dátum Čas Liga Sezóna Kolo Full Time
07.02.2019 16:43 ZHBL Superliga 2017/2018 1 45'

Report

Tak sme okúsili Superligu ! Niektorí prvýkrát, niektorí nie, žreb nám nadelil minuloročného víťaza súťaže – Demons. Do zápasu sme vybehli vo veľkom štýle, po prvej časti sme viedli 4:1 ! Sami sme sa čudovali, ale zdatný súper to nevzdal, druhú tretinu dominoval a k ničomu nás dokopy nepustil. Tri góly v našej sieti a vyrovnané skóre 4:4. Do tretej časti sme vstúpili dobre, hra sa ukľudnila a viac sa taktizovalo. Až v deviatej minúte prišiel gól Demons na 5:4, v 11tej minúte vyrovnal skóre Robo Sloboda 5:5. Už to vyzeralo, že prekvapíme, ale… V čase 12:33 až 14:24 sme inkasovali neuveriteľných 5 gólov a zrazu sme odchádzali s debaklom. Treba povedať, že sme si to pokazili sami a ten záver bol skrátka jeden veľký výbuch. V šatni sme si to zrekapitulovali, niektorí tomu stále neverili, ale je na čom stavať. Až na ten záver sa na to dalo pozerať.
Ževraj máme za sebou duel s jedným z top tímov ligy a to bolo vidno. Démoni odohrali zápas s veľkým zápalom, boli rýchli, mali systém, dreli až do konca. Rešpekt. My sme sa učili, ukázali, že stará parta s vekovým priemerom cca 37,5 roka stále funguje a môže zamiešať karty. Treba zlepšiť pár vecí, dohnať resty z leta a bude to určite lepšie. Sme radi že sa opať vidíme a posúvame značku Devils o sezónu ďalej. Aká dlhá bude, ukáže čas.